mojeimage.cz

Pica sem pica tam


pica sem pica tam

Dirty Talking Mix Miloše Zemana v přímém přenosu Českého rozhlasu.Výběr toho nejlepšího z rozhovoru v pořadu Hovory z Lán ze dne 2.11.2014.

.

Miloš Zeman - Kunda sem, kunda tam (Dirty Talking Mix) (2014).

.

Výběr toho nejlepšího z rozhovoru v pořadu Hovory z Lán ze dne 2.11.2014.

.

O Dicku Tamovi: Dick Tam je pseudonym DJe a producenta z Brna. Dlouhodobě se věnuje produkci hudby pro filmový průmysl, svou kariéru populárního hudebníka zahájil v roce 2009 pod hlavičkou Dastnet Records. Dick Tam vydal řadu alb s názvy jako "Magick" a "Bizarre Circus".

.

Nikdy jsem si nemyslel, že najdu píseň, která mě donutí poslouchat hlavní postavu, ale tohle byla ta pravá. Od začátku do konce mi ta píseň prostě dělá dobře. Beat je úžasný a celá produkce na něm je fenomenální. A na konci ji stále slyšíte v hlavě. Je to tak chytlavé.

.

Náš větší příruční kufr je lehký a má velikost, která se vejde do přihrádky nad hlavou u většiny hlavních leteckých společností nebo se snadno naskládá do vlaku či auta. Je ideální na delší cesty a díky vnitřnímu kompresnímu systému a skrytému vaku na prádlo do něj snadno zabalíte všechny potřebné věci. Díky odolné polykarbonátové tvrdé skořepině a 360° otočným kolečkům, která zajišťují hladkou jízdu, je tento kufr vyroben tak, aby vydržel.

.

holky v plavkach sex

mrdani jeste panna

holky jak casto si to delate

devky praha 6

polské prostitutky

sex a erotika zdarma

o čem se bavit s holkou na rande

privaty brno lisen

prostitutka renata praha 8

nikol sex praha

TOPlist
Bing Google